Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
vrijdag 6 april 2018
zaterdag 7 april 2018
zondag 8 april 2018
donderdag 12 april 2018
vrijdag 13 april 2018
zaterdag 14 april 2018
zondag 15 april 2018
donderdag 19 april 2018
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30CAROLUS 1-TOS BERGEIJK 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00NEERKANT 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00CAROLUS 2-DE RAAM-LIESHOUT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00VDHT 1-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 16Stand
19:00CAROLUS 1-WETTENSEIND 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 35Stand
19:00HELMOND 5-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE STAP 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE SPRENK 1-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00CAROLUS 5-DE HELZE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00CAROLUS 2-NTC '72 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00CAROLUS 4-NIJNSEL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 18Stand
19:00CAROLUS 6-DE HUT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00DIERDONK 3-CAROLUS 8Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 20Stand
19:00NIJNSEL 2-CAROLUS 7Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
11:00DE KORREL 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00LEENDE 1-CAROLUS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 7Stand
13:00TOS BERGEIJK 1-CAROLUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30TOZ 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:00CAROLUS 1-GENNEPER PARKEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:00CAROLUS 1-'T TRAMBAANTJE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:00CAROLUS 1-DE LISSEVOORT 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00CAROLUS 2-ROSMALEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00WAALRE 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 35+ Zaterdag (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:15CAROLUS 1-BASTION BASELAAR 1Gravel
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
10:00BLADEL 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zondag (CBR-OBR-WBR) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:15DE KORREL 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 16Stand
11:00FELLENOORD 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 21Stand
11:00FELLENOORD 2-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
10:00DE LISSEVOORT 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
10:30LOONSE DUINEN 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
11:00CAROLUS 1-TEGENBOSCH 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 6e klasse - Afdeling 14Stand
11:00CAROLUS 2-GRUBBENVORST 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
11:00CAROLUS 1-DE HUT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
12:00CAROLUS 1-WETTENSEIND 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
12:00CAROLUS 1-NIP ROERMOND 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
17:00CAROLUS 1-WETTENSEIND 2Gravel
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30KNEGSEL 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Middag (OBR) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
14:00CAROLUS 2-HTC SON 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Middag (OBR) - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00VOLLEY 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00CAROLUS 2-SHAILE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00CAROLUS 1-DE SPRENK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE SPRENK 3-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00CAROLUS 3-BOEKEL 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00GEMERT 4-CAROLUS 54 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 17+ Donderdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DEURNE 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE HELZE 2-CAROLUS 2Kunstgras